Musiałam zwichnąć sobie bark, aby móc poznać p. Radka. To największy dla mnie dar, że mogłam poznać działalność Stowarzyszenia Do Źródła. Poprzez to, co robią poznaję Boga i czuję Jego ochronę nade mną. Jestem niezmiernie wdzięczna! Z całego serca dziękuję. 

- Jola, uczestnik konferencji "Nabierz Ducha", Festiwalu DNA i spektakli Ballet Magnificat!  


Na tym spotkaniu była moja córka. Odżyła, Bóg ją podniósł, wzmocnił, zapalił i została uzdrowiona. Chwała Panu za Was. Niech Was Bóg błogosławi. 

- Agata, Konferencja "Nabierz Ducha" - Przełom, 7 lutego 2014, Kraków 

 

Jestem podniesiona. Bardzo pomógł mi filmik, na którym mówisz o Gedeonie. Chyba właśnie wtedy coś się zmieniło. Zrozumiałam, że Pan Bóg nie patrzy na mnie jak mój maż, ojciec czy cała reszta. Dotarło do mnie, że dla niego jestem wyjątkowa. Nigdy wcześniej tak nie myślałam. Czułam się w środku martwa, a Bóg mnie ożywił. Mimo, że wierzyłam w Boga, dopiero od wczoraj poczułam, że naprawdę mogę się rzucić w jego ramiona, że jak przestanę się bać ze muszę wszytko kontrolować to naprawdę dopiero wtedy będę mogła czuć jego działanie.

- Iza, po odsłuchaniu nagrania umieszczonego w sieci, z konferencji "Nabierz Ducha"


Wiele Wam zawdzięczam i spotkaniom które organizujecie. Prawdę powiedziawszy z każdym spotkaniem i pochyleniem się nad słowem moja relacja z Bogiem jest głębsza i pełniejsza. Chwała Panu za to, że spotkałam Was na mojej drodze wiary. Chwała Panu za to, że przez Jego determinację w czekaniu na mnie pozwoliłam Mu nareszcie na działanie w moim życiu.

- Katarzyna, po spotkaniu biblijnym Jezus i Setnik z Kafarnaum


Dzięki za trud i naprawdę wspaniały czas, którego zorganizowania się podjęliście. Było to olbrzymim błogosławieństwem dla naszej rodziny. Ten weekend to niesamowite cuda w naszej rodzinie :) Niech Bóg błogosławi wszystkim zaangażowanym w to dzieło.

- Alina, po Nabierz Ducha – Jezus, wczoraj, dzisiaj i na wieki ten sam

 

Dziękuję za płytę Ballet Magnificat - Pasja, Taniec, Droga. Dwa razy w czasie słuchania miałem łzy w oczach. Niesamowite świadectwa. No i zgadnijcie co się stało? Moja żona napisała do naszej przyjaciółki z która straciliśmy kontakt, oni wrócili do Polski około 8 lat temu. Jej mąż jest tancerzem. Zmaga się w tej chwili ze zniechęceniem. Już powiedzieliśmy jego żonie o przyjeździe Ballet Magnificat do Polski w tym roku. Zachęcamy ich żeby pojechali na przedstawienie no i oczywiście przesyłam im jedną z płyt. Robicie super prace! Niech Bóg Was błogosławi.

- Jacek z USA, po przesłuchaniu płyty Ballet Magnificat - Pasja, Taniec, Droga