Przynagleni miłością 

Przynagleni miłością to zapis 6 konferencji, które inspirują do podjęcia drogi jedynego radykalizmu do którego jesteśmy powołani - radykalizmu MIŁOŚCI.  

Płyty wydane zostały w ramach realizacji celów statutowych Stowarzyszenia Do Źródła.

Nie są przedmiotem obrotu komercyjnego, jednakże osoby, które dokonają darowizny na cele statutowe Stowarzyszenia Do Źródła, mogą na życzenie i w ramach wdzięczności za okazaną pomoc, otrzymać jeden egzemplarz płyty DVD.

W celu zamówienia płyty prosimy pisać do nas na adres mailowy: dozrodla@gmail.com 

Płyty można również nieodpłatnie wypożyczyć w siedzibie Stowarzyszenia oraz można je nieodpłatnie zamówić. Ilość płyt ograniczona.Co znajduje się na płycie?

Jedynym znakiem rozpoznawczym chrześcijan, o jakim mówi Chrystus, jest znak „abyśmy się wzajemnie miłowali”, tak jak zostaliśmy umiłowani. Jesteśmy powołani do miłości, życzliwości i ciepła. Jesteśmy powołani, by kochać. Kochać nie byle jak, ale z całych sił, z całego serca, z całej duszy, z wszystkich możliwości. Radykalna, służebna, poświęcająca się miłość, zmieni najpierw nas, a za nami otaczający nas świat.
 

Spis wykładów

1. Pasja (Radosław Siewniak) (50:17)
2. Być albo nie być (Karol Sobczyk) (44:25)
3. Bez kompromisów (Radosław Siewniak) (50:52)
4. Tu chodzi o Ojca (Karol Sobczyk) (49:14)
5. Przynagleni (Karol Sobczyk) (37:32)
6. W obfitości (Jiri Voborsky) (16:37)

7. Świadectwo (Stephanie Burklin) (5:36)

Dodatkowo:

8. Nieoczywista miłość (Radosław Siewniak) (39:31)
 

Karol Sobczyk

Zainspirowany doświadczeniem Bożej miłości zaproponował rozpoczęcie cyklu nauczań w temacie: Przynagleni miłością. Jest głównym liderem wspólnoty Głos na Pustyni, z zawodu psychologiem, a na co dzień wraz żoną prowadzi Chrześcijańską Fundację Głos na Pustyni w Krakowie. Jest szczęśliwym ojcem Daniela.

 


Radosław Siewniak

Publicysta, ewangelista, założyciel i prezes Stowarzyszenia "Do Źródła", wizjoner. Autor książki „Prawda głodna odwagi”. Bóg szczególnie położył na jego sercu jedność chrześcijan i głoszenie Ewangelii. Obdarzony darem niesienia nadziei oraz mówienia z miłością o Bogu i Jego pragnieniach wobec człowieka. 
Jiri Voborsky

Urodził się w Czechach. W 1993 roku wyemigrował do Stanów Zjednoczonych i rozpoczął pracę jako tancerz i choreograf w profesjonalnej chrześcijańskiej grupie baletowej - Ballet Magnificat!. Ze swoją posługą podróżował po Stanach Zjednoczonych, Czechach, Grecji, Holandii, Niemczech, Rosji, Polsce, Macedonii, Belgii, Ameryce Środkowej, Kanadzie, Izraelu czy Singapurze. Jest autorem kilku - cieszących się międzynarodowym uznaniem - pełnometrażowych choreografii baletowych.

 

Stephanie Burklin

Urodzona w Boca Raton (Floryda) od najmłodszych lat trenowała taniec. Od 2013 Stephanie jest na stałe związana z grupą baletową Ballet Magnificat!.