Każdy potrzebuje poczucia sensu życia, nadziei i ciepła. Taka powinna być społeczność na nasze czasy. To czyni człowieka szczęśliwym, a świat lepszym.
Celem Stowarzyszenia
„Do Źródła” jest, aby 
w spotkaniach przy muzyce, sztuce i słowie, stworzyć przychylne warunki 
ku temu, by taką właśnie społeczność tworzyć; 
by razem zbliżyć się 
do Jezusa, który jedynie ma moc wszystko 
w naszym życiu zmienić 
na lepsze.
Pragnieniem Stowarzyszenia
„Do Źródła” 
jest inspirowanie 
do przemiany życia, 
umysłu i serca w spotkaniu ze zmartwychwstałym Jezusem Chrystusem 
oraz wsparcie 
w zastosowaniu wartości chrześcijańskich 
w codziennym życiu

W ramach realizacji celów statutowych Stowarzyszenie Do Źródła przy współpracy z Fundacją Głos Ewangelii z Warszawy, wydało na płycie CD reportaż:

Ballet Magnificat! - PASJA, TANIEC, DROGA - poruszające świadectwo, jak Bóg składa ludzkie życie i czyni jest poematem, jak uzdrawia i leczy rany, jak powołuje i czyni szczęśliwym. To prawie 50 minut niezapomnianej podróży przez historie ludzi oddanych pasji dla Ewangelii, którzy odnaleźli swoje szczęście, żyjąc dla Jezusa.

Płyty wydane zostały w ramach realizacji celów statutowych Stowarzyszenia Do Źródła.

Nie są przedmiotem obrotu komercyjnego, jednakże osoby, które dokonają darowizny na cele statutowe Stowarzyszenia Do Źródła, mogą na życzenie i w ramach wdzięczności za okazaną pomoc, otrzymać jeden egzemplarz płyty DVD.

W celu zamówienia płyty prosimy pisać do nas na adres mailowy: dozrodla@gmail.com 

Płyty można również nieodpłatnie wypożyczyć w siedzibie Stowarzyszenia oraz można je nieodpłatnie zamówić. Ilość płyt ograniczona.


Ballet Magnificat! to amerykańska grupa baletowa z Jackson w Missisipi, która od swego powstania odwiedziła 30 krajów, docierając ze swymi spektaklami do ponad 12 milionów widzów. Niezwykła mieszanka wielu odmian tańca, połączona z przedstawianiem historii, w których każdy może się odnaleźć, sprawia, że ich występy dostarczają przeżyć, nie pozostawiając widzów takimi samymi. Ballet Magnificat! to nie tylko muzyka i taniec, ale także poruszające historie ludzi tworzących tę grupę. Ludzi, których połączyła wspólna pasja.


Ballet Magnificat! przylatuje do Polski na zaproszenie Stowarzyszenia „Do Źródła”. 

Nagrań do reportażu „Ballet Magnificat! PASJA, TANIEC, DROGA” dokonano w 2013 roku. Autorami reportażu są Henryk Dedo i Waldemar Kasperczak z Fundacji „Głos Ewangelii”