Ballet Magnificat! PASJA, TANIEC, DROGA (CD)

Opublikowany 2014/12/04

Ballet Magnificat! - PASJA, TANIEC, DROGA to poruszające świadectwo, jak Bóg składa ludzkie życie i czyni jest poematem, jak uzdrawia i leczy rany, jak powołuje i czyni szczęśliwym. To prawie 50 minut nagrania o ludziach żyjących z pasją dla Ewangelii, którzy zdecydowali odłożyć "swoje szczęście" na bok, by żyć dla Jezusa.

Płytę CD wysyłamy do każej osoby, która wesprze Stowarzyszenie Do Źródła darowizną na cale statutowe kwotą 10 zł. 

Ballet Magnificat! to amerykańska grupa baletowa z Jackson w Missisipi, która od swego powstania odwiedziła 30 krajów, docierając ze swymi spektaklami do ponad 12 milionów widzów. Niezwykła mieszanka wielu odmian tańca, połączona z przedstawianiem historii, w których każdy może się odnaleźć, sprawia, że ich występy dostarczają przeżyć, nie pozostawiając widzów takimi samymi. Ballet Magnificat! to nie tylko muzyka i taniec, ale także poruszające historie ludzi tworzących tę grupę. Ludzi, których połączyła wspólna pasja.


Ballet Magnificat! przylatuje do Polski na zaproszenie Stowarzyszenia „Do Źródła”. 

Nagrań do reportażu „Ballet Magnificat! PASJA, TANIEC, DROGA” dokonano w 2013 roku. Autorami reportażu są Henryk Dedo i Waldemar Kasperczak z Fundacji „Głos Ewangelii”